Lasteaiast
Uudised
Avalik teave
Õppekasvatustegevus
Lapsevanemale
Hoolekogu
Galerii
Tagasiside

 
 
 
  Hoolekogu koosolekud
Hoolekogu
Prindi
 
 

 Tallinna Kannikese Lasteaia hoolekogu koosseis 2017./2018. õppeaastal

 

Mürakarud:   Janne Valk  jannevalk@gmail.com

Kullakesed:   Rain Viigipuu  rain.viigipuu@eesti.ee   

Mesimummud:   Pille Neider-Kuusalu  pilleneider@hotmail.com

Sipsikud:   Taire Vain  tairevain@gmail.com

Naksitrallid:   Merian Sikov  meriansikov@hotmail.com        

Linnupojad:  Madlen-Inara Heinsaar   madleninara@gmail.com          

Kristiine Linnaosa Valitsus:   Maret Truusalu  maret.truusalu@tallinnlv.ee

Tallinna Kannikese Lasteaed:   Kai Koppelmann   kai.koppelmann@annike.edu.ee

 

Uuendatud 25.09.2017

Irja Keiv, direktor
 

  Tallinna Kannikese Lasteaed  Kannikese 13,10613 Tallinn  Tel: 6608021  kannike@kannike.edu.ee  www.kannikese.ee