Hoolekogu

 Tallinna Kannikese Lasteaia hoolekogu koosseis 2017./2018. õppeaastal

 

Mürakarud:   Janne Rau  jannevalk@gmail.com

Kullakesed:   Reelika Veski reelika.sink@hotmail.com  

Mesimummud:   Katri Kartau katri.kartau@gmail.com

Sipsikud:   Taire Vain  tairevain@gmail.com

Naksitrallid:   Jaanika Hermet jaanika.hermet.001@mail.com      

Linnupojad:  Arno Pugonen arno.pugonen@rescue.ee         

Kristiine Linnaosa Valitsus:   Maret Truusalu  maret.truusalu@tallinnlv.ee

Tallinna Kannikese Lasteaed:   Kai Koppelmann   kai.koppelmann@annike.edu.ee

 

Uuendatud 24.09.2018

Irja Keiv, direktor
 

www.kannikese.ee

Back to top